BİZ KİMİZ?

2013 yılında açılan, T.C Milli Eğitim Bakanlığı yeni yönetmeliğine uygunluğu tescil edilmiş olan Özel İnci Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Edirne'nin merkezinde ve Trakya Üniversitesine yürüme mesafesindedir. Edirne Özel İnci Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu ailesine  katılan tüm öğrencilerine kaliteli, ferah, modern ve rahat bir ortam sunmaktadır. Tüm öğrencilerine akademik potansiyellerini realize etme fırsatını vermektedir.

Edirne Özel İnci Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu, ailelerin  çocuklarını huzur içerisinde emanet edebilecekleri güvenli bir yurt ortamı sağlamakta ve her geçen gün hizmet kalitesini ve standartlarını geliştirmeye devam etmektedir. Geniş, ferah ve konforlu bir şekilde dizayn edilmiş tüm odalardaki modern yatak üniteleri aynı zamanda kişiye özel çalışma masası, gardrop ve kitaplık olarak da kullanılabilmektedir. Ayrıca her odada yer alan WC, duş, LCD TV, resepsiyon bağlantılı telefon, mini buzdolabı ve ayakkabılık ile öğrencilerin temel ihtiyaçları  karşılanırken akademik yaşamlarına daha fazla vakit ayırabilmeleri sağlanmaktadır.

Edirne Özel İnci Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu güler yüzlü ve tecrübeli idari kadrosu ve diğer yardımcı personeli ile birlikte aile sıcaklığını aratmayacak bir hizmet anlayışıyla, öğrencilerin memnuniyetini ve ailelerinin huzurunu esas almaktadır.

Edirne Trakya Üniversitesine yakın olan Özel İnci Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu'nun hiçbir siyasi kurum, kuruluş veya dernek ile ilişkisi bulunmamakta olup herkese eşit hizmet anlayışı ile yurdumuzun kapıları bütün öğrencilere açıktır.

NEDEN İNCİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU?

İnci her dilde ‘güzellik' ve ‘yüksek değer'i ifade etmektedir. Bizler de Özel İnci Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu olarak ailemize katılan her bir öğrenciye yüksek değerler ile birlikte güzellikler sunmayı amaçlıyoruz.

Bir canlı tarafından yaratılan nadir mücevherlerden en değerlisi olan inci birçok sedef katmanından oluşur. Özel İnci Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu da güven, kalite, hoşgörü, saygı, aile sıcaklığı, kültürel ve sosyal gelişim değer katmanlarından oluşup parlamayı hedef edinmiştir.

Öğrencilerin tüm temel ihtiyaçlarının karşılanabileceği şekilde düzenlenmiş olan Özel İnci Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu'nda güven, uyum, huzur, hijyen ve sağlık her zaman ön planda tutulmaktadır.

EKİBİMİZ
YELİZ BAYDAR
YELİZ BAYDAR
Yurt Müdiresi
FETHİ ŞENGÖR
FETHİ ŞENGÖR
İdari İşler
MUTLU BAĞCI
MUTLU BAĞCI
Müdire Yardımcısı
ŞEREF ŞAHİN
ŞEREF ŞAHİN
Resepsiyon Şefi
AYTÜL BULUT
AYTÜL BULUT
Resepsiyon Görevlisi
SEVİMSER KÜÇÜK
SEVİMSER KÜÇÜK
Resepsiyon Görevlisi
YALÇIN DEMİRKIRAN
YALÇIN DEMİRKIRAN
Teknik Personel
REHBER KEDİ
REHBER KEDİ
Psikolojik Danışman
İNCİ KÖPEK
İNCİ KÖPEK
Antrenör(frizbi)
İNCİ KEDİ
İNCİ KEDİ
Bahçe Sorumlusu (emekli)